TEOG Sınavı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
26-27 Kasım 2014 tarihlerinde yapılacak olan Ortak Sınavlar ile ilgili Tüm Ortaokul Müdürlerinin katılımları ile bilgilendirme toplantısı düzenlendi. 17 Kasım 2014 tarihinde Halk Eğitim Merkezi Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KAYA başkanlığında, Sınavlardan sorumlu Şube Müdürü Abdulnasır SEVER ve okul müdürleri katıldı.
İlçe Mİlli Eğitim Müdürü Hasan KAYA; Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sistemi çerçevesinde yapılacak olan ortak sınavların tüm uygulama merkezlerinde aynı titizlikle aynı kurallar içerisinde, sağlıklı ve güvenli olarak yapılmasını teminen sınavda görev alan Öğretmen,idareci ve personelin bilgilendirilmesi, gerekli eğitimin verilmesinin büyük önem taşıdığını belirti.
Bakanlığımızın e-postayla göndermiş olduğu eğitim CD.si esas alınarak, okul müdürlerinin okulda görev yapan tüm öğretmenlere yönelik eğitim vermesi gerektiğini ifade etti.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulnasır SEVER, sınav ile ilgili gerekli sunumları yaparak, sınavlarda görev alacak herkese başarılar diledi.