MUŞ
VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ERDAL KOÇ VE YÖNETİM KURULU KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ
Muy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal KOÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri kurumumuzu ziyaret ederek, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın SÜNE ile sohbet etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Erdal KOÇ ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.![MUŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ERDAL KOÇ VE YÖNETİM KURULU KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_05/23140405_IMG-20190523-WA0010.jpg)