MUŞ
VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Masa Tenisinde Büyük Başarı
![Masa Tenisinde Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_18153741_masatenisiseti10409.jpg)
İl´de yapılan okul sporları yarışmasında Masa Tenisi Küçükler Kategorisinde kızlarda il 1.si Varto Merkez Ybo, Erkeklerde İl 2.si Varto Merkez Ybo; Yıldızlar Kategorisinde erkeklerde il 1.si Varto Merkez YBO, kızlarda İl 2.si Varto Hürriyet İlkokulu öğrencileri oldu.
Tüm Öğrencilerimizi gösterdikleri gayret ve başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.