MUŞ
VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS'DE BAŞARI GÖSTEREN HÜRRİYET ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
Liselere geçis sınavında ilçemiz her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük başarı gösterdi. İlçemizde 8. sınıftan mezun olup LGS'ye giren öğrencilerimiz müdürlüğümüzü ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın SÜNE, ziyarete gelen Hürriyet Ortaokulu öğrencilerine tablet ve kulaklık hediye etti. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.![LGS'DE BAŞARI GÖSTEREN HÜRRİYET ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_08/16141539_IMG-20190816-WA0012.jpg)