MUŞ
VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZ, ANADOLU MASALLARIYLA BULUŞUYOR
Anadolu Masallarının tanınması, Türk Masal Kahramanlarının bilinirliğinin arttırılması amacı ile MEB ve Unesco işbirliği ile başlatılan Anadolu Masalları Projesi kapsamında ilçemizde 15 okulda 27 öğretmemizle 447 öğrencimize masal anlatımı yapıldı. Etkinliğe katkılarından dolayoı Hürriyet İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Abdurrahman DİKEN'e teşekkür ederiz.![İLÇEMİZ, ANADOLU MASALLARIYLA BULUŞUYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_01/06164256_WhatsApp_Image_2020-01-06_at_16.41.31.jpg)