HAMURPET İMAM HATİP ORTAOKULUMUZA İÇME SUYU SAĞLAYAN BORU ONARILDI
![HAMURPET İMAM HATİP ORTAOKULUMUZA İÇME SUYU SAĞLAYAN BORU ONARILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_09/19162357_IMG-20190919-WA0011.jpg)
Geçtiğimiz günlerde ilçemize bağlı Yurttutan köyündeki Hamurpet İmam Hatip Ortaokuluna giden içme suyu ana su boru hattı karayolu kenarında patlamıştı. Patlayan su borusundan çıkan su nedeni ile okulumuza su verilememişti.. Okul Müdürünün haber vermesi üzerine İlçe Milli Eğitim onarım ekibimiz İlçe Özel İdare Müdürlüğü ve Alparslan Jandarma Komutanığı ile birlikte onarım çalışması başlatıldı Dört gün süren onarım çalışmalarının ardından okulumuza yeniden su verilmeye başlandı. Yardımlarından dolayı, Alparslan Jandarma Karakol Komutanlığına ve Varto İlçe Özel İdare Müdürlüğüne teşekkür ederiz.