MUŞ
VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GEÇMİŞ OLSUN ELAZIĞ-MALATYA...
24 Ocak saat 20.55 de Elazığ ili Sivrice ilçesi merkezli yaşanan ve çevre illerin tamamında hissedilen 6.8 şiddetindeki deprem dolayısıyla başta Elazığ ilimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Allah bir daha 17 ağustos acısı gibi acılar yaşatmasın. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımza acil şifalar diliyoruz.![GEÇMİŞ OLSUN ELAZIĞ-MALATYA...](/meb_iys_dosyalar/2020_01/27132928_655.jpg)