2022 NİSAN-MAYIS AYI DÖGEP TOPLANTISI
![2022 NİSAN-MAYIS AYI DÖGEP TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2022_05/30100808_WhatsApp_Image_2022-05-27_at_16.02.16_1.jpg)
2022 Nisan-Mayıs ayı DÖGEP toplantısı Din öğretiminde özgün çalışmaları, örnek uygulamaları ve başarıları ile öne çıkan okulların DKAB öğretmenleri tarafından ziyaret edilerek özgün çalışmaların yerinde incelenmesi, tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunulması ana gündem maddesi çerçevesinde Şube Müdürü Sancak GÜNDOĞDU ve DKAB öğretmenlerimizin katılımlarıyla 27 Nisan 2022 tarihi saat 16.00 da Varto Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Nisan-Mayıs ayı DÖGEP toplantısı ana gündem maddesi olan Din öğretiminde özgün çalışmaları, örnek uygulamaları ve başarıları ile öne çıkan okulların DKAB öğretmenleri tarafından ziyaret edilerek özgün çalışmaların yerinde incelenmesi, tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunulması hakkında DKAB öğretmenlerinden geri dönütler alındı, tartışma ve iştişarelerde bulunuldu. İyi dilek ve temennilerin ardından toplantı sonlandırıldı.