MUŞ
VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 DKAP EKİM AYI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![2020-2021 DKAP EKİM AYI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_11/10161552_IMG-20201110-WA0002.jpg)
Din Öğretiminden sorumlu şube müdürü Sancak GÜNDOĞDU başkanlığında İlçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesinde İlçemiz DKAP Öğretmenleriyle birlikte ekim ayı değerlendirme faaliyeti olan DKAP öğretim programında yaşanılan sorunlar, itilaflı konular ve çözüm önerileri üzerinde istişarelerde bulunuldu.DKAP öğretmenlerinin öğretim programından kaynaklı yaşanılan sorunları tartışıldı, sorunlara çözüm önerileri getirildi.
Bir sonraki toplantıda tekrardan bir araaya gelmek üzere iyi dilek ve temennileriyle bitirildi.