MUŞ
VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2016-2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BİLİM FUARI YAPILDI
İlçemiz Çayçatı Ortaokulu tarafından 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Bilim Fuarı yapıldı. Fuara İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Abdulnasır SEVER, Şube Müdürü Ömer Faruk TUNÇ, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Fuar büyük ilgi gördü.
Bilim Fuarında emeği geçen özellikle Çayçatı Ortaokulu-İlkokulu öğretmen, öğrenci ve velilerine, okul idaresine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.