MUŞ VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Toplantısı Yapıldı

Varto İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okul müdürleri ile yeni eğitim-öğretim yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.
Müdürler Toplantısı Yapıldı

İlçemizde 2014-2015 eğitim öğretim yılı, sene başı müdürler toplantısı İlçe Kaymakamı Sayın Tahir ŞAHİN´in teşrifleriyle,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KAYA başkanlığında Şube Müdürlerimiz Abdulnasır SEVER, Kasım KOCABAŞ ve ilçemizdeki ilkokul, ortaokul, ortaöğretim kurum müdürlerimizin katılımıyla Halk Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda eğitim kalitesini arttırma, eğitim ve öğretimle ilgili mevzuatın uygulanmasında birlik ve beraberliği sağlama, eğitim öğretimle ilgili bina, ders araç ve gereci verimli kullanma, eğitim-öğretim hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde geliştirilmesi konuları konuşuldu.  

Toplantı sonunda İlçe Kaymakamı Sayın Tahir ŞAHİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan KAYA yeni eğitim öğretim yılının bütün öğrencilerimize, yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.

 

müdürlermüdürlermüdürlermüdürlermüdürlermüdürlermüdürlermüdürlermüdürlermüdürler

 

 

Atatürk cad. Varto/MUŞ - 04367112018 Müdür Direkt:436 711 27 72

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.