MUŞ VARTO İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ M. NURİ ÇETİN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ

KAYMAKAMIMIZ M. NURİ ÇETİN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ

Kaymakamımız Mehmet Nuri Çetin, Varto Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen Kariyer Günleri programında başarılı olan öğrenciler arasında yapılan kura ile belirlenen 5 öğrencimize diz üstü bilgisayar hediye etti.

Varto Mesleki Teknik Anadolu lisesinde katıldığı Kariyer günleri programında okul içerisindeki başarılarından dolayı ve YGS-LYS ye hazırlanan 12. sınıf öğrencileri arasında kura ile tespit edilen 4 öğrenci ile Anadolu İmam Hatip lisesinde 1 öğrencimiz olmak üzere 5 öğrenciye Kaymakamımız tarafından diz üstü bilgisayar hediye edildi.


İlçe Emniyet Müdürü Murat Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü N.Sait Yetkiner Mesleki Teknik Anadolu lisesi Müdürü ve öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirilen törende öğrencilere bilgisayarları Kaymakamımız Mehmet Nuri Çetin tarafından verildi.

Burada açıklamada bulunan Kaymakamımız; "İlçemizde devam ettirdiğimiz Kariyer günlerinde başarılı olan öğrencilerimiz arasından yapılan kura ile Mesleki Teknik Anadolu lisemizde Muhammed özen, Cansu Doğan, Deniz Bozkurt, Mazlum Yüksel ile Anadolu İmam Hatip lisesinde ise Zuhal Bal adlı öğrencilerimize bilgisayarlarını teslim ettik. Bilgisayarların YGS- LYS ye hazırlanan öğrencilerimizin başarılarının daha da artması için önemli bir araç olacağı inancındayız. İnşallah öğrencilerimizde bundan sonra kendi geleceklerini belirleyecek mesleklerini seçecekler. Onlardan tek isteğimiz çalışıp üniversite sınavlarını kazanıp ülkemize faydalı birer fert olmalardır. Bundan sonraki derslerinden başarılar dilerim’dedi.

 

09-01-2017   09-01-2017

Atatürk cad. Varto/MUŞ - 04367112018 Müdür Direkt:436 711 27 72

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.